קצת עלי

ב"ה

נעים להכיר, שמי דינה שוסהיים ואני מאמנת אישית לנשים ואמהות הנמצאות במירוץ החיים, ומובילה אותן להצלחה אישית ומקצועית כבר למעלה משלוש עשרה שנה.

את מיקוד העסק שלי בעזרה לנשים זיהיתי כבר בתחילת דרכי.
כשהייתי אחות מוסמכת עבדתי במרפאת נשים ובמהלך עבודתי נחשפתי למצוקות ועומסים רבים ומגוונים שנשים חוות לאורך החיים.

דוגמאות שנחשפתי אליהם:

  • בפן הרפואי – רמות הורמונים שעולות ויורדות ומשפיעות על היום יום, הריונות, פוריות, בעיות רפואיות שונות ועוד..
  • בפן האישי – זוגיות, ילדים, אחזקת בית, חברה ועוד..
  • בפן המקצועי – קריירה, לימודים, עבודה ועוד..

השילוב בין כל עולמות – המחויבויות של החיים, הרצון לעצמאות, למיצוי אישי, להרגיש טוב עם עצמי ולהראות טוב דורשים מהאישה כוחות עילאיים וכמעט בלתי אפשריים.

גם אני לפני יותר משמונה עשר שנה חוויתי משברים אישיים. הרגשתי כל כך בתחתית מתוך היותי אמא לארבעה ילדים מתחת לגיל ארבע, מתוכם זוג תאומים שנולדו פגים. יאיר אישי עבד בתור פרמדיק ואיש ביטחון וזו הייתה תקופה של הרבה פיגועים אז הוא לא היה הרבה בבית, ובנוסף היה לי עומס בעבודה. 

לא היה לי אוויר לנשימה, התמרון בין מחויבויות החיים פשוט ריסק אותי. רק רציתי לישון, לברוח, להיות בשקט עם עצמי, אבל זה היה נראה כל כך רחוק ולא ניתן להשגה.  הרגשתי כל כך בודדה ובמצוקה, לא ידעתי איך לנתב נכון את החיים שלי, לא ידעתי ממי לבקש עזרה ואת מי לשתף. התייעצתי עם אנשים, חלק מההצעות שנתנו היו יעילות וחלק ממש לא. הייתי אבודה ובודדה! חששתי מלפנות לגורמים מקצועיים כי לא רציתי את הסטיגמה. רק רציתי ללמוד איך לשלב נכון את החיים!

מתוך משבר וחיפוש מעמיק אחר צמיחה ואוויר לנשימה נחשפתי לעולם האימון, עולם שמלמד ונותן כלים – איך לצמוח, איך לגדול, איך להוציא את הכוחות הפנימיים שלי ולכוון אותם למקום הנכון בשבילי, המדוייק עבורי.
למדתי איך להקדיש לעצמי זמן כדי להתמלא. למדתי להאיר ולסדר, לדייק ולבחון מה באמת אני רוצה ונכון עבורי מתוך בחירה ומחשבה.

את המשבר שלי הפכתי למקפצה – כוח לצמוח ולהאיר את דרכן של נשים.
מתוך המצוקה והדרך שאני עברתי למדתי על בשרי שאפשר לשנות, אפשר לשלב ולהצליח להשיג את מה שאת באמת רוצה.

אם הנפש בריאה – ממומשת ושמחה, כל החולאים נרפאים.
ואם למרות זאת הם נמצאים – אני עוזרת לך ללמוד איך להתיידד איתם, איך להתמודד ולחיות איתם יחד – לא כאויב אלא כמקור ללמידה, צמיחה והשלמה.

היום אני אמא לשבעה ילדים וילדת אומנה כבר למעלה מעשר שנים.
אני נשואה בחברות נפלאה ובאהבה עצומה ומיוחדת במינה ליאיר השותף שלי לחיים. הבית שלנו לאורך השנים פתוח עבור נוער שלא הצליח להסתדר עם ההורים. 
את גילאי ההתבגרות של הילדים אנו חווים מתוך למידה וחברות, חום ואהבה, ואני זוכה להיות עבורם משענת ומקום להתייעצות. הם שותפים פעילים בעשייה בבית וברוך ה' הבית שלי היום הוא מקום למשענת, אהבה, ושמחה למרות כל ההתמודדויות והקשיים המלווים אותנו לאורך החיים.

ליצור אתר אינטרנט אישי בעזרת WordPress.com
להתחיל
%d בלוגרים אהבו את זה: